Самовільні запуски безпілотних літальних апаратів на Дніпропетровщині заборонено

Самовільні запуски безпілотних літальних апаратів на Дніпропетровщині заборонено

Військова адміністрація Кам’янського району повідомляє про заборону самовільних запусків квадрокоптерів, дронів та інших безпілотних літальних апаратів.

Автор: Валентин Фіголь.

«Попереджаю про заборону використання квадрокоптерів та дронів на території нашого району, – звернувся 21 березня до мешканців Олег Гапіч, голова Кам’янської районної військової адміністрації. – Всі не дозволені польоти безпілотних літальних апаратів будуть вважатись шпигунством та диверсійною роботою на користь ворога з усіма витікаючими наслідками».

Всі літальні апарати наші силовики збиватимуть, а їх власників затримуватимуть, попередив посадовець.

О. Гапіч нагадав громадянам, що вимоги пункту 4 розділу ІІ Правил використання повітряного простору, а саме – «польоти безпілотних повітряних суден масою до 20 кг включно виконуються без подання заявок та отримання дозволів на використання повітряного простору» – під час воєнного стану не діють.

За порушення заборони зловмисників буде притягнено до відповідальності за ст. 109, ст..110, ст. 111, ст. 112, ст..113, ст. 114 Кримінального кодексу України, наголосив очільник районної військової адміністрації.