Що сьогодні заборонено знімати в Україні на фото та відео

Що сьогодні заборонено знімати в Україні на фото та відео

В усіх регіонах України військові заборонили використання відеореєстраторів для запобігання розголошенню інформації ворогові щодо позицій і переміщення ЗСУ. Також оголошено, які об’єкти заборонено фіксувати на фото та відео.

 

Про заборону відеореєстраторів 20 березня повідомив керівник Управління зі зв’язків із громадськістю ЗСУ Богдан Сеник.

За словами Сеніка, заборонено:

  • зйомка доріг загального користування;
  • зйомка об’єктів загального призначення;
  • зйомка об’єктів інфраструктури;
  • зйомка блокпостів;
  • зйомка розташування або переміщення підрозділів наших військових.

Керівник Управління у зв’язках із громадськістю ЗСУ зазначив, що заборони важливо дотримуватися у всіх регіонах нашої країни, а особливо у тих, де продовжуються бойові дії.

«Це рішення військового командування доведене до представників військових адміністрацій, вони мають наголошувати на цьому для громадськості», – заявив Сенік.

Показово, що в Кам’янському на блок-постах ще у перші дня бойових дій водіям було наполегливо рекомендовано зняти відеореєстратори. І відповідальні водії так і зробили.

«Я одразу зняв реєстратор, ще десь 25-26 лютого – щоб не дратувати військових», – прокоментував таке рішення Євген, водій зі стажем більше 30 років.

Також на блок-постах Кам’янського водіям рекомендують не розмахувати телефонами. Сховати телефони на підд’їзді до постів рекомендують пасажирам і водії пасажирських автобусів.