На Дніпропетровщині відновили маршрути між містами та селами

На Дніпропетровщині відновили маршрути між містами та селами

В області працює міжміський та приміський громадський транспорт. Відновили сполучення між містами та громадами. Дніпром – та усіма райцентрами. Загалом у регіоні діє 115 маршрутів. Відкриваються автостанції. 

«Останнім часом спостерігаємо збільшення кількості людей, охочих дістатися того чи іншого населеного пункту. Відповідно, перевізники почали відновлювати рейси та виводити додатковий транспорт на маршрути. Нині маємо автобусне сполучення Дніпра з усіма райцентрами та великими містами. Загалом внутрішньообласні маршрути забезпечують 19 перевізників. Це 83% підприємств, із якими було укладено договори», – зазначив начальник управління транспорту Дніпропетровської обласної військової адміністрації Михайло Варакута. 

Нині автобуси возять пасажирів із Дніпра до райцентрів, а ще – до Марганця, Верхньодніпровська, Покрова, Першотравенська, Тернівки, Підгородного, Перещепиного, Жовтих Вод. Транспорт ходить і у зворотному напрямку.

Працюють рейси на Обухівку, Кринички, Солоне, Магдалинівку, Іларіонове, Покровське, Петропалівку, Петриківку, Царичанку.

Відкриваються автостанції. Там відновлюють попередній продаж квитків. Можна уточнити розклад руху.

«У Дніпрі на маршрутах – понад 400 автобусів та 106 тролейбусів. Перевезення здійснюють і 124 трамвайні вагони та 5 потягів метрополітену. За останній тиждень громадським транспортом скористалися на 25% більше містян. Тож виводимо на лінії додатковий транспорт», – сказав директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Маковцев.

Він розповів про зміни у русі за окремими маршрутами в обласному центрі. Так, 60-й ходить лише до житлового масиву Тополя 3, не заїжджаючи в аеропорт. Частково відновили сполучення із Авіаторським – за 109-м. Є зміни у русі й за 90-маршрутом, що сполучає Вокзальну площу з Таромським.