Мирні клопоти Кам’янського та Кам’янського району

Мирні клопоти Кам’янського та Кам’янського району

Попри воєнний стан, мирні повсякденні клопоти не припиняються в Кам’янському та на території Кам’янського району. Тривають, під пильною охороною силовиків,  весняні польові роботи та заходи з благоустрою.

Автор: Валентин Фіголь.

Чергове засідання штабу територіальної оборони Кам’янського району 24 березня провів Олег Гапіч, голова районної військової адміністрації. Засідання проводилось за участі міського голови Кам’янського Андрія Білоусова, представників правоохоронних та силових структур.

Ситуація в районі контрольована, запевнили очільники адміністрації. «Правоохоронні органи та спеціальні служби працюють в посиленому режимі. Добровольчими формуваннями проводиться патрулювання населених пунктів району», – акцентував О. Гапіч.

На території Кам’янського району, нагадав очільник райадміністрації, вже розпочалися весняно-польові роботи: «Сподіваюсь, що аграрії зберуть гарний врожай. Закликаю всіх підтримати аграрний сектор району, людей, які працюють на землі. Адже ця галузь стане рушійною силою нашої економіки».

Тимчасом в Кам’янському тривають весняні заходи з благоустрою. Наприклад, на центральному проспекті встановлюється паркан в районі школи №5 вздовж проїжджої частини.

Мирні клопоти Кам’янського та Кам’янського району - ФОТО

Також бригади з благоустрою почали лагодити брукування центральної алеї проспекту Свободи. Робітники працюють в тих місцях, де через витікання води з підземних комунікацій просідає грунт, руйнуючи покриття пішохідної алеї.

Мирні клопоти Кам’янського та Кам’янського району - ФОТО

Мирні клопоти Кам’янського та Кам’янського району - ФОТО