Медзаклади Дніпропетровщини почали отримувати обладнання для супутникового інтернету від Starlink

Медзаклади Дніпропетровщини почали отримувати обладнання для супутникового інтернету від Starlink

Медзаклади Дніпропетровщини почали отримувати першу партію терміналів від Starlink Ілона Маска – генерального директора SpaceX. Це обладнання для підключення лікарень та служб екстреної допомоги до супутникового інтернету. Про це розповіли у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації. 

«Починаємо переводити заклади охорони здоровя на більш стабільний та швидкісний Інтернет. Передали перші термінали до лікарень та центру екстреної медичної допомоги та медицини. Це тільки початок», – розповіла заступниця директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОВА Тетяна Квітницька. 

Дніпропетровщина продовжує отримувати гуманітарну допомогу. Зокрема, з Німеччини та Польщі. У медичних вантажах – операційне обладнання, розчини, антибіотики, перев’язувальні матеріали, хірургічні інструменти. Засоби перерозподіляє МОЗ до лікарень регіону в залежності від потреб.             

«Медична галузь потроху повертається до довоєнного режиму роботи. Мешканцям області та переселенцям в амбулаторіях надають повний обсяг допомоги – як при гострих випадках, так і при хронічних захворюваннях. Там можна зробити і необхідні щеплення», – сказала заступниця директора департаменту охорони здоровя Дніпропетровської ОВА.

Поліклініки закладів вторинного рівня, де приймають фахівці вузького профілю, повертаються до роботи в офлайн-режимі.

«У поліклініці можна зясувати, коли приймає той ти інший спеціаліст, та запланувати візит. Працюють усі центри профілактики СНІДу. Пацієнти у повному обсязі отримують антиретровірусну терапію», – додала Тетяна Квітницька. 

До аптек регіону почали надходити партії «Еутироксу». Цей препарат життєво необхідні людям, які мають проблеми з щитовидною залозою.