Через пожежі влада заборонила прогулянки в лісах поблизу Кам’янського

Через пожежі влада заборонила прогулянки в лісах поблизу Кам’янського

Гуляти в лісах та лісосмугах навколо Кам’янського відтепер не можна – заборонено військовою адміністрацією Дніпропетровської області.

Автор: Валентин Фіголь

З метою запобігання реальній загрозі виникнення пожеж у лісах і мінімізації їх наслідків заборонено відвідування лісів населенням і в’їзд до лісів Дніпропетровської області (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та іншої самохідної техніки.

Розпорядження «Про заборону відвідування лісів населенням Дніпропетровської області у період воєнного стану» було підписано начальником Дніпропетровської обласної військової адміністрації ще 25 березня.

Контроль за додержанням вимог законодавства у сфері пожежної безпеки та дотримання заборони відвідування лісів покладено на Головне управлінню ДСНС України у Дніпропетровській області та Дніпропетровське обласне управління лісового та мисливського господарства відповідно.

Аналогічні розпоряджені видані військовими адміністраціями інших областей України.

Нагадаємо, від початку війни у Дніпропетровській області сталося 999 пожеж в екосистемах на загальній площі 1404 га. Це на 326% більше займань у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Наймасштабніші пожежі в екосистемах сталися у Новомосковському, Синельниківському, Нікопольському, Криворізькому, Павлоградському, Дніпровському та Криворізькому районах.

Більше про ситуацію з пожежами в регіоні читайте у матеріалі:

В екосистемах Дніпропетровщини порушено пожежами майже 1.5 тисяч гектарів землі