Популярність волонтерства в Кам’янському зростає щодня

Популярність волонтерства в Кам’янському зростає щодня

Щодня зростає масштаб волонтерської активності в Кам’янському: більшає кількість учасників, з’являються нові центри допомоги військовим та переселенцям.

Автор: Валентин Фіголь.

В Кам’янському на базі КЗ «Центр молодіжних ініціатив» з’явилось представництво волонтерської платформи «СпівДія хаб». Відбулось це за підтримки міського голови Андрія Білоусова, зазначив Андрій Омельченко, директор Центру.

«СпівДія хаб» – це всеукраїнська програма з надання підтримки цивільним людям, які постраждали від війни та внутрішньо переміщеним особам.

Проєкт підтримали: Офіс президента України, Міністерство молоді та спорту України, Міністерство розвитку громад та територій України, Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

 

Команда волонтерів платформи щодня формує десятки боксів допомоги, розповів А. Омельченко. Для того, щоб отримати або надати допомогу, необхідно заповнити заявку за посиланням:

spivdiia.org.ua

За детальною інформацією щодо співпраці пан Андрія рекомендує звертатисьь у соціальні мережі Центру молодіжних ініціатив:

https://www.instagram.com/yic.kam/

https://www.facebook.com/yic.kam

В Кам’янському діяльність молодіжних волонтерських груп координує міське управління з питань молоді та спорту, зауважив Едуард Коряк, начальник управління. “В мене вся Молодіжна рада міста займається волонтеством!” – прокоментував він ситуацію.

Ще один приклад росту популярності волонтерської діяльності в Кам’янському можна було побачити зранку 31 березня в одному з логістичних центрів гуманітарної допомоги. Про те, що треба буде розвантажити 20-тонну фуру з гуманітаркою, знали лише ті, кого ця діяльність безпосередньо стосується. Минулого разу в такій роботі брали участь приблизно десятеро чоловіків – переважно із «летючої бригади», координованої старщим тренером збірної України з Він Чун гунфу Андрієм Шамардіним. А вранці 31 березня до розгрузки допались аж 40 чоловіків, і роботу було скінчено за годину.

Виявилось, що до «летючої бригади» долучились віряни греко-католицької церкви в Кам’янського – на її базі існує логістичний центр волонтерів, координований БФ «Карітас». Люди відгукнулись на заклик духовенства і прийшли допомогти з вантажем.

«Слава Україні – Героям Слава!» – дружно скандували учасники заходу на завершення роботи.