Виставка антивоєнного плакату відкрилась у музеї історії Кам’янського

Виставка антивоєнного плакату відкрилась у музеї історії Кам’янського

Міжнародна виставка плакату антивоєнної тематики під назвою «Разом ми сила» відкрилась 6 травня музеї історії міста Кам’янське.

 

Виставку «Разом ми сила» створили дизайнери і художники на підтримку України у рамках міжнародного графічного фестивалю Cow Design Biennale, розповіла Наталія Буланова, директор музею.

Фестиваль був започаткований у жовтні 2004 року як виставка робіт найкращих дніпровських дизайнерів. За час існування COW Festival набув статусу міжнародного і значно розширив свою географію. Сьогодні COW International Design Festival – це глобальний форум і вітрина дизайну світового класу, зауважила Н. Буланова.

З початком широкомасштабного російського вторгненння в Україну 24 лютого 2022 року на адресу дирекції фестивалю у Дніпро почали надходити роботи з багатьох куточків світу – Мексики, Польщі, Ізраїлю, США, Італії, Туреччини, Японії, Литви, Канади, Угорщини, Португалії, Узбекистану, Південної Кореї. Багато робіт надійшло від українських митців, в тому числі і з нині окупованих територій. Враховуючи, що вони ризикують життям, було прийняте рішення залишити всі твори анонімними. Тематика у всіх одна – засудження російської агресії та перемога України.

Виставка антивоєнного плакату відкрилась у музеї історії Кам’янського - ФОТО

«Виставка несе потужну енергетику і підтримку українцям, якими нині захоплюється увесь світ», – прокоментувала експозицію директор музею.

З виставкою у музеї можна ознайомитись щодня, окрім неділі, з 9 до 16 години. Вхід вільний.