У Кам’янському представили нового директора департаменту з гуманітарних питань

У Кам’янському представили нового директора департаменту з гуманітарних питань

Нещодавно освітня галузь Кам’янського зазнала тяжкої втрати: 19 квітня зупинилося серце Тетяни Яківни Онищенко, директора департаменту з гуманітарних питань, чудової людини, педагога та керівника, яка усе своє життя присвятила розвитку освітньої галузі та вихованню підростаючого покоління. 

10 квітня міський голова Андрій Білоусов підписав розпорядження та представив нового директора департаменту з гуманітарних питань міської ради – Реву Наталію Василівну.

“Наталія Василівна – спеціаліст вищої категорії, досвідчений педагог, вчитель-методист з багаторічним стажом роботи. Вона є творчою та креативною особистістю, не боїться відповідальності та активно працює над впровадженням інноваційних проєктів та методів. Бажаю Наталіі Василівні успіху та здобутків на новій посаді!”, – зазначив Білоусов.

Також очільник міста повідомив, що у відповідності із ст.10 Закону України«Про повну загальну середню освіту» тривалість навчального року має становити не менше 175 робочих днів.
Так, з огляду на вимогу закону департаментом з гуманітарних питань визначено дату останнього дня занять для всіх закладів загальної середньої освіти міста – 7 червня.
Після завершення навчального року упродовж двох тижнів в закладах освіти будуть проводитися групові та індивідуальні консультації для дітей-переселенців, графік проведення яких буде розроблено кожним закладом окремо.
Традиційні останні дзвоники цьогоріч проводитись не будуть з огляду на дію воєнного стану. Видача документів випускникам 9-х та 11-х класів відбуватиметься 17 та 30 червня відповідно.