Міський голова привітав маленьких кам’янчан та їх батьків з Міжнародним днем захисту дітей

Міський голова привітав маленьких кам’янчан та їх батьків з Міжнародним днем захисту дітей

Міський голова Андрій Білоусов повідомив, що у місті все спокійно, а також привітав містян з Міжнародним днем захисту дітей:

“Ніч минула без повітряних тривог. У Кам‘янському все спокійно, ситуація стабільна та контрольована. Дякуємо нашим ЗСУ за безпеку та можливість спокійно жити і працювати! Бажаю всім вдалого дня!
Сьогодні, у перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей.
Дитинство – найкраща пора в житті, пора безтурботності, радості, незабутніх вражень та здійснення мрій. І так важливо, щоб згадки про цю чудову пору були приємними і щасливими, сповненими, батьківської ласки та турботи, яскравих посмішок і родинного тепла.
Сім’я і дитина – це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру. Діти – це головна радість і надія для батьків. Вони – майбутнє не тільки для держави, а й для всього світу.
І ми дорослі повинні зробити все, аби захистити наших дітей. Від нас залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців.
У цей святковий день бажаю кожній дитині безмежного щастя, доброго здоров’я, миру, родинного затишку та тепла, і звичайно, здійснення найнеймовірніших задумів та мрій.
Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любов’ю до дітей.
Зі святом!”.