Мешканці Кам’янського облаштовують зони комфорту для відпочинку на водоймах

Мешканці Кам’янського облаштовують зони комфорту для відпочинку на водоймах

Мешканці Кам’янського переходять від простого прибирання сміття біля улюблених водойм до облаштування комфортних зон відпочинку.

Автор: Валентин Фіголь.

Прибирання сміття в зонах стихійного відпочинку власними силами у мешканців Кам’янського стало традицією в останні роки. Небайдужі мешканці міста щороку прибирають сміття на лівобережній набережній та вздовж дренажного каналу, на березі Єлізаветівського котловану та біля БАМівського ставка.

Так, прибирання біля лівобережного дренажного каналу по суботах цьогоріч проводиться вже не вперше. Організоване місцевими мешканцями через соцмережі, воно набуло розмаху – долучились місцеві політики та підприємці, які не перший рік намагаються наводити лад на берегах каналу і навіть чистити його русло.

Мешканці Кам’янського облаштовують зони комфорту для відпочинку на водоймах - ФОТО

В цьому році учасники акцій пішли далі: від простого прибирання сміття – до створення комфортних умов в улюблених місцях відпочинку. Так, минулої суботи люди продовжили обладнання пляжу в районі 3-го мікрорайону: розсипали пісок, привезений спеціально для цього.

Сліди облаштування помітні і на інших стихійних місцях купання в каналі – люди повигрібали з русла водорості, розчистивши дно.

А 6 червня активні мешканці БАМу вчергове поприбирали біля ставка, розташованого на схід від житлової забудови.

Мешканці Кам’янського облаштовують зони комфорту для відпочинку на водоймах - ФОТО

«Радує, що відпочиваючі потихеньку починають за собою прибирати, – коментують учасники заходу виховний ефект своїх дій. – Після минулих прибирань у нас там, де росла амброзія, ростуть маки».