Рятувальники із Сєвєродонецька боронитимуть Кам’янське

Рятувальники із Сєвєродонецька боронитимуть Кам’янське

Відділення пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС №36 з Сєвєродонецька відтепер базується на лівобережжі Кам’янського. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов.

Через бойові дії рятувальники змушені були покинути тимчасово окуповані території Луганської області. Частину особового складу підрозділу з технікою та обладнанням тимчасово розмістили на лівобережній станції швидкої медичної допомоги.
Це значно посилить безпеку житлового масиву, на лівобережжі, де мешкає понад 80 тисяч осіб, не було пожежно-рятувального відділення.

“В цьому році ми планували побудувати на лівому березі пожежно-рятувальну частину, але через війну не змогли цього зробити. В майбутньому обов’язково реалізуємо цей важливий проєкт.
Сподіваємось, що невдовзі ситуація зміниться, і загін зможе повернутися додому. Але у цей нелегкий час будемо всіляко підтримувати рятувальників Луганщини. Сьогодні передав побутову техніку для потреб підрозділу.
Дякую всім співробітникам ДСНС за те, що завжди готові прийти на допомогу, та за сумлінне виконання службових обов’язків! Бажаю всім нам Миру та Перемоги!”, – зазначив Білоусов.

(без названия) - ФОТО (без названия) - ФОТО