Кам’янчан запрошують опанувати нову професію

Кам’янчан запрошують опанувати нову професію

Для підвищення конкурентоспроможності громадян на ринку праці служба зайнятості пропонує низку освітніх можливостей для дорослого населення – безкоштовно і швидко можна здобути затребувану на ринку праці професію чи підвищити кваліфікацію.

Навчаються безробітні на базі закладів освіти, у роботодавців та у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Зокрема Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості здійснює професійну підготовку за 11 ліцензованими робітничими професіями та більше ніж 35 напрямками.

Сьогодні громадяни певної категорії мають унікальну можливість стати більш конкурентоспроможними на ринку праці, пройшовши навчання за ваучером.

Як безробітні, так і громадяни, які не перебувають на обліку у службі зайнятості, можуть підтвердити результати неформального професійного навчання.

Серед сучасних форм навчання особливе місце займає дуальна освіта, яка передбачає максимальне залучення роботодавців до процесу підготовки кадрів.

Найближчим часом розпочинаються курси:

– оператор котельні (очно-дистанційно) 3 розряд
– користувач ПК: офісні технології та Інтернет (очно)
– основи розробки вебсайтів (дистанційно)
– керування БПЛА (дроном): теорія і практика (очно)

У Кам’янському вже скоро безробітні почнуть опановувати професію електрогазозварювальника. Днями розпочинаються курси для швачок.

Безробітним курси безкоштовні. В період навчання продовжується виплата призначеної допомоги по безробіттю, за необхідності надається гуртожиток чи компенсується вартість проїзду.

Якщо цікаво, звертайтеся до фахівців з профнавчання Кам’янського міського центру зайнятості (вул. Медична,6 каб.201),  або телефонуйте: 0569554157.