Воєнні канікули в Кам’янському

Воєнні канікули в Кам’янському

Воєнний час суттєво обмежив літні розваги та відпочинок – як для дорослих, так і для дітей. Попри це, діти Кам’янського відпочивають та розважаються на літніх канікулах, як дозволяють фантазія та обставини.

Автор: Валентин Фіголь.

Цьогоріч в місті нема літніх шкільних таборів, розповіла Наталія Рева, директорка департаменту з гуманітарних питань Кам’янського. Окремі оздоровчі заходи відбуваються в дитячих садках, додала вона.

Але дорослі Кам’янського намагаються не позбавляли дітей можливості розважитись влітку. Так, спортивно-розважальні заходи в популярних місцях відпочинку кам’янчан організує КЗ «Спорт для всіх». Майже щодня в якомусь із парків та скверів міста вони влаштовують різні змагання, майстер-класи місцевих тренерів, відкриті тренування з різних видів спорту. Розклад таких заходів публікується на фб-сторінці КЗ «Спорт для всіх».

Воєнні канікули в Кам’янському - ФОТО

Продовжує збирати дітей і розважально-пізнавальний проект «Бібліотечна педагогіка» від централізованої бібліотечної системи Кам’янського. На фб-сторінці «Бібліотека на Шевченка» можна побачити анонси зустрічей з письменниками, переглядів кіно, мистецьких майстер-класів тощо.

Власні розважальні заходи для дорослих та дітей влаштовує БФ «Карітас». Наприклад, в минулі вихідні вони провели публічне святкування «Дня батька» в сквері біля греко-католицького храму на початку проспекту В. Стуса.

Також багато хто з місцевих тренерів проводить вуличні заняття для юних спортсменів. Наприклад, тренування на вільному повітрі влаштовують каратисти Кам’янського.

Звичайно, дорослі пам’ятають про безпеку, тому намагаються проводити заходи так, щоб поблизу було укриття…

Воєнні канікули в Кам’янському - ФОТО

Зрештою, діти в Кам’янському й самі знаходять, як проводити час на канікулах. Наприклад, дівчата самі роблять напій з води, лимонів та м’яти і пропонують людям. Частину отриманих таким чином коштів вони віддають на допомогу захисникам.