Кам’янське отримало перший транш гуманітарної допомоги для переселенців та багатодітних родин

Кам’янське отримало перший транш гуманітарної допомоги для переселенців та багатодітних родин

23 червня переселенці та багатодітні родини почнуть отримувати гуманітарну допомогу. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов.

“В умовах воєнного стану продовжуємо збирати та передавати гуманітарну допомогу тим, хто її потребує. Активну волонтерську діяльність в місті ні на мить не припиняє ГО «Фонд розвитку Кам’янського». Підтримку Фонду надає депутат міської ради, очільник екологічної комісії Олександр Лукашов.
22 червня в рамках взаємодії із благодійною організацією ADRA, яка співпрацює з Всесвітньою продовольчою програмою, Фонд розвитку Кам’янського отримав перший транш гуманітарної допомоги для вимушених переселенців та багатодітних родин нашого міста. Це більш ніж 800 коробок, в яких: консерви, олія, макаронні вироби та крупи. Налагодити співпрацю з організацією допомагала депутат Кам’янської міської ради Наталія Шкуренко”, – повідомив Білоусов.

Безкоштовну продовольчу допомогу почнуть видавати 23 червня. Отримати продуктові набори можуть такі категорії громадян:

– багатодітні сім’ї, які перебувають на обліку в Департаменті соціальної політики Кам’янської міської ради – 1 пакунок на родину. При собі мати посвідчення батьків багатодітної родини. Місце видачі – у приміщенні КЗ “Центр надання соціальних послуг” КМР за адресою: пр. Свободи, 36. Графік видачі: понеділок-четвер з 08:00 до 17:00, п’ятниця з 08:00 до 16:00, субота з 08:00 до 15:00.

– Вимушені переселенці, які тимчасово проживають у соціальному житлі на території Кам’янської міської територіальної громади. При собі мати паспорт громадянина України та довідку внутрішньо переміщеної особи. Точка видачі – «Фонд розвитку Кам’янського», пр. Шевченка, 14.
Графік видачі: з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 16:00.

“Дякуємо волонтерам, благодійним організаціям, мешканцям міста та всім, хто надає підтримку у зборі та доставці гуманітарних вантажів, а також представникам Молодіжної ради міста, які долучаються до процесу роздачі продуктових пакетів. Разом до Перемоги!”, – зазначив Білоусов.

Кам'янське отримало перший транш гуманітарної допомоги для вимушених переселенців та багатодітних родин - ФОТО