Соціальна їдальня для переселенців в Кам’янському припиняє свою роботу

Соціальна їдальня для переселенців в Кам’янському припиняє свою роботу

З 1 липня школи, які безкоштовно годували переселенців та вразливі верстви населення, йдуть на канікули. Про це повідомила керівник Департаменту з гуманітарних питань Наталія Рева.

За її словами, з перших днів повномасштабного вторгнення російських військ в Україну, за ініціативою міської влади, на базі 7 закладів освіти: шкіл №№5, 31, 29, 40, 38, 37 та спецшколи « Гармонія» було організоване харчування для військових на блокпостах та територіальної оборони нашого міста. Ця ініцітива продовжиться і надалі, замінюючи один заклад на інший.

“З квітня була підтримана ініціатива волонтерів і на базі трьох шкіл: №№3, 20, 21 були створені умови для того, щоб нагодувати переселенців, тих, кому це було потрібно на перших порах адаптації до життя у нашому місті. Підтримували 3 місяці, сподіваємося, що за цей період люди адаптувалися. На сьогодні працівникам закладів освіти треба надати відпустки, обладнання харчоблоків треба відновити, привести у відповідність до санітарно- гігієнічних вимог і підготуватися до нового навчального року, відновити людський ресурс працівників харчоблоків і колективів шкіл. Тому з 1 липня заклади освіти продовжують організовувати харчування для військових. А надання допомоги переселенцям буде здійснюватися, як і раніше в трьох територіальних центрах соціального обслуговування”, – повідомила Рева.