Кам’янчани взяли участь у чемпіонаті світу зі скандинавської ходьби

Кам’янчани взяли участь у чемпіонаті світу зі скандинавської ходьби

17-19 червня 2022 року у польському місті Хочево пройшов чемпіонат світу зі скандинавської ходьби. За медалі у різних вікових категоріях та на дистанціях 5, 10 та 21 км на чудовій, проте дуже складній трасі в мальовничому Копаліно позмагались майже тисяча найкращих спортсменів із десяти країн без жодних вікових обмежень.

У змаганнях брали участь 64 українські спортсмени, які представляли свої клуби та Українську Федерацію Скандинавської ходьби (UNWF).

Серед них – аматори і спортсмени, чемпіони світу та Європи зі скандинавської ходьби, люди старшого віку, дорослі і діти.

Кам’янське представили Світлана Болдирева і Валентин Засоба з клубу скандинавської ходьби «КУРАЖ», які увійшли до складу спортивної команди з України, долучились до чемпіонату й показали чудові результати.

Валентин Засоба працює у Кам’янському коледжі фізичного виховання. Світлана Болдирева – заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ «Ліцей №44» КМР. За результатами змагань Світлана посіла 7 місце та увійшла до 10-ки найкращих спортсменів світу у своїй віковій категорії 60+.

Спортсмени висловили щиру вдячність міському голові  Андрію Білоусову та начальнику управління молоді та спорту міської ради Едуарду Коряку за  розуміння, підтримку та допомогу.

«Ваша підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем дітей, молоді та людей різних вікових категорій і  розуміння скандинавської ходьби (NordicWalking) як нового, перспективного, безпечного, ефективного і доступного виду фізичної активності. Готуємось до нових стартів». – сказала Світлана Болдирева.