Міський голова Кам’янського привітав містян з Днем Конституції

Міський голова Кам’янського привітав містян з Днем Конституції

Як повідомив міський голова Андрій Білоусов, у Кам’янському доба минула без надзвичайних подій. Ситуація стабільна та контрольована. 

Також очільник міста привітав кам’янчан з Днем Конституції:

“Шановні кам’янчани! Сьогодні – День Конституції України! Ми відзначаємо 26-ту річницю прийняття Основного Закону нашої держави. Традиції українського державотворення мають багатовікову історію, а українці завжди прагнули до впровадження цивілізованого правового устрою. Нас єднають демократичні цінності, ідеали справедливості, рівності та верховенства права.

Сьогоднішня війна – далеко не перша спроба знищити Україну та її народ. І ворог ніяк не може визнати той факт, що неможливо знищити те, що глибоко вкоренилося в свідомості кожного з нас – любов до рідної землі, волелюбність і непохитність на шляху до своєї мети.

Споконвіків український народ не лише прагнув, але й боровся за свою свободу. І нині ми відстоюємо Українську державу, незалежність та суверенність якої самовіддано здобували наші предки.
Вітаю всіх з Днем Конституції України! Любімо нашу країну, шануймо її традиції та закони! Бажаю всім щастя, здоров’я та мирного неба над головою! Разом – переможемо!”.