У Кам’янському відзначили День Конституції України

У Кам’янському відзначили День Конституції України

28 червня у Кам’янському відзначили День Конституції України.

З нагоди свята, Кам’янський міський голова Андрій Білоусов разом з начальником Кам’янської районної військової адміністрації Олегом Гапічем вручили нагороди солдатам, військовим 1-го стрілецького батальйону військової частини 3036 Національної гвардії України, співробітникам Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській, Луганській та Харківській областях, а також співробітникам Кам`янського районного управління поліції.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять наших Героїв, які віддали свої життя за світле майбутнє українського народу, за вільну і незалежну Україну. Поклали квіти до меморіального комплексу загиблим воїнам АТО/ООС.

«Низький уклін Збройним Силам України, правоохоронцям, бійцям ТРО та всім, хто захищає Україну від ворога. Вітаю всіх українців з Днем Конституції! Наші спільні зусилля – запорука Перемоги! Все буде Україна!» – сказав Андрій Білоусов.

У Кам’янському відзначили День Конституції України - ФОТО У Кам’янському відзначили День Конституції України - ФОТО У Кам’янському відзначили День Конституції України - ФОТО