В Кам’янському відновлено пасажирський маршрут «Романково-Дніпробуд-ДМК»

В Кам’янському відновлено пасажирський маршрут «Романково-Дніпробуд-ДМК»

Автор: Валентин Фіголь

Пасажирський маршрут №1, який возитиме пасажирів з Романково через Дніпробуд до ДМК, відновлено в Кам’янському.

Роботу маршруту №1, який колись існував в Кам’янському, знову відновлено на прохання пасажирів. Про це розповів Дмитро Конельський, начальник міського управління транспортної інфраструктури та зв’язку Кам’янського.

В Кам'янському відновлено пасажирський маршрут «Романково-Дніпробуд-ДМК» - ФОТО

«На сьогодні ми розпочали з 6 графіків, тобто три графіки вранці: 5:45, 6:45, 7:45. І три графіки увечері – 16:00, 17:00, 18:00. Подивимось, який буде пасажиропотік», – розповів Д. Конельський.

За його словами, мешканці Романково, які працюють в центрі міста, звернулись до міського самоврядування з проханням вирішити транспортну проблему, бо нема чим доїхати на роботу. Влада вирішила відновити старий маршрут №1.

Через війну важко всім – і пасажирам, і перевізникам, зауважив посадовець. Наприклад, перевізник «Інтерспецмаркет» передав десяток своїх автобусів для потреб ЗСУ. Тому транспортна система Кам’янського з початку повномасштабного російського вторгнення зазнала деяких змін. Так, фактично припинені перевезення маршрутами №№ 14, 29, 23е, 27. Щоб не підіймати ціну проїзду, міське самоврядування вирішило підтримувати перевізників з міського бюджету.

«Я прошу мешканців міста з розумінням поставитися до ситуації, що склалася. Дочекатися нашої перемоги та стабілізації всієї ситуації», – коментує стан справ пан Конельський.