Юні переселенці в Кам’янському можуть отримати допомогу від ПриватБанку

Юні переселенці в Кам’янському можуть отримати допомогу від ПриватБанку

Грошову допомогу від міжнародних організацій розпочинає виплачувати ПриватБанк неповнолітнім переселенцям. Відкрити картку для отримання 2 тисяч гривень в Кам’янському діти можуть самостійно.

ПриватБанк повідомив, що розпочинає виплати переказів Western Union з грошовою допомогою внутрішньо переміщеним особам, які через війну були змушені шукати прихистку у безпечних регіонах та, яким на момент отримання допомоги виповнилося від 14 до 18 років. Це допомога міжнародних організацій – таких, як ООН World Food Programme, WFP.

Щоб отримати допомогу, розмір якою складає 2,2 тис. грн, неповнолітні українці мають відкрити картку для виплат ПриватБанку. Зробити це можно у будь якому відділенні банку.

При оформленні картки присутність батьків чи опікунів не обовʼязкова. Зарахування і зняття грошової допомоги – без комісії.

Підлітки, яким виповнилося від 14 до 16 років, після отримання SMS-повідомлення з контрольним номером переказу Western Union, можуть отримати переказ виключно на картку ПриватБанку у Приват24 або відділенні банку.

Для клієнтів віком від 16 до 18 років переказ Western Union буде доступний для виплати в усіх каналах ПриватБанку: Приват24, банкоматах, терміналах самообслуговування, відділеннях банку. Крім того, зарахувати переказ на картку можна, звернувшись до клієнтської підтримки за телефоном 3700 чи в чат «Допомога Онлайн».