Про кохання, ненависть та війну у спектаклі в музеї Кам’янського

Про кохання, ненависть та війну у спектаклі в музеї Кам’янського

Автор: Валентин Фіголь

Спектакль «Чуваки не святкують, або юкрейніан 2.0», в якому чоловіки теревенять про почуття та війну, відбувся ввечері 28 червня в музеї історії Кам’янського.

«Чуваки не святкують, або юкрейніан 2.0» – п’єса відомого режисера та драматурга Руслана Горового, яку поставив режисер з Одеси Максим Голенко. Спектакль камерний, грають двоє акторів: Дмитро Усов та Олександр Нагорний.

Про кохання, ненависть та війну у спектаклі в музеї Кам’янського - ФОТО

Виставу вже втретє за останні 3 місяці грають в Кам’янському – акторів запрошують знову.

П’єса – про випадкову зустріч на океанському пірсі двох незнайомців, по-своєму обсмалених війною. Американець втратив ноги в Іраку, українець – друга в АТО.

Завдяки українському самогону у чуваків знаходиться про що потеревенити. Американець розпитує про життя в Україні, наш – розповідає історії зі свого життя: про кохання, про кумирів, нечисту силу та паранормальні явища в Конотопі, про загибель друзів та зраду коханої…

Актори на ходу перевтілюються, граючи різних персонажів – чоловіків, жінок, гомосексуалістів, навіть птахів. Співають, танцюють, матюкаються…

Про кохання, ненависть та війну у спектаклі в музеї Кам’янського - ФОТО

Глядачі були дуже різними за віком, але в фіналі публіка аплодувала акторам стоячи. В залі можна було побачити акторів Кам’янського музично-драматичного театру та театру-студії «10-й квартал».

«Прийшли подивитись на роботу колег, – коментували свій візит артисти. – Спектакль сподобався – пореготали і сльозу пустили… Такі душевні п’єси об’єднують людей».