Українці зможуть отримати безкоштовну ІТ-освіту

Українці зможуть отримати безкоштовну ІТ-освіту

Міністерство цифрової трансформації разом з партнерами, блокчейн-екосистемою Binance та Львівським ІТ Кластером запускає новий проект «IT Generation», в рамках якого українці зможуть отримати професію у сфері ІТ.

Основна мета ініціативи – допомогти громадянам опанувати одну з найперспективніших сфер, влаштуватися на перспективну роботу і розвивати українську економіку.
Опанувати можна будь-який з одинадцяти ІТ-напрямів: FrontEnd, QA, Java, Python, Project/Product Management, Digital Marketing тощо.

«Ми розуміємо, що освіта та можливість опанувати нову професію в нинішніх умовах надзвичайно важлива. Ми запускаємо пілотний проект IT Generation. Він ляже в основу масштабного національного проекту, який запуститься найближчим часом і дасть можливість 60 тисячам українців здобути безоплатну та якісну ІТ-освіту. Так ми зможемо вирішити кадрову проблему в IT, що дозволить галузі розвиватися швидше. Разом з тим ІT Generation дасть можливість людям, що втратили роботу через війну, знайти себе в новій перспективній галузі», – сказав Михайло Федоров, Міністр цифрової трансформації України.

Подати заявки зможуть громадяни України від 21 до 60 років, які не мають формальної освіти, кваліфікації та досвіду роботи в галузі ІТ. Орієнтовний старт відбору студентів на навчання заплановано на серпень 2022 року.

Сайт проекта – тут.