Як вода та пісок допомагають каратистам Кам’янського стати сильнішими

Як вода та пісок допомагають каратистам Кам’янського стати сильнішими

Автор: Валентин Фіголь

Вуличні тренування на воді проводять бійці Кам’янської федерації кіокушин-кан карате. Вода й пісок допомагають юним каратистам стати сильнішими, кажуть тренери.

Загальне тренування вихованців лівобережних секцій кіокушин-кан карате відбулось 29 червня на «Золотому пляжі», який розташований на «Блакитному озері». Заняття пройшло під керівництвом Євгена Колішевського та Максима Козаченка.

Як вода та пісок допомагають каратистам Кам’янського стати сильнішими - ФОТО

Формат водного тренування на «Блакитному озері» нагадує короткий одноденний похід, під час якого діти встигають потренуватися, погратися, відпочити та поспілкуватися. До програми тренувань було включено вправи для розвитку витривалості, сили, спритності, а також базова техніка з плавання. З метою безпеки, для водних тренувань краще вибирати пляжі, які обслуговуються комунальними структурами чи підприємцями, зауважують тренери.

«Виконання вправ на піску та у воді створює додатковий опір та допомагає нашим вихованцям стати сильнішими. З боку це часто виглядає як веселі ігрові заняття, але насправді це хороше, специфічне навантаження на всю опорно-рухову систему. Мені подобається, що під час таких занять діти мають час для вільного спілкування, це допомагає будувати дружні стосунки та вчитися комунікабельності», – розповів Максим Козаченко, відповідальний тренер секції кіокушин-кан карате лівобережного ліцею №15.

«У Кам’янському ми викладаємо та популяризуємо кіокушин-кан карате, вчимо дітей битися за правилами повного контакту. Однак для нас також важливо, щоб наші вихованці розвивалися максимально всебічно, були витривалими та фізично сильними, мали міцну імунну систему, вміли радіти життю, цінували дружбу та колектив, у якому тренуються», – пояснив Євген Колішевський, президент та тренер Кам’янської федерації кіокушин -кан карате.

Як вода та пісок допомагають каратистам Кам’янського стати сильнішими - ФОТО

«Для мене дні, коли проводяться водні тренування найкращі. Цього літа я нікуди не зміг поїхати і тому ходжу на тренування щодня. Це завжди різні заняття за темою та змістом, але тренування на пляжі для мене найбільш довгоочікувані», – поділився враженнями Саша Гурін, вихованець Кам’янської федерації кіокушин-кан карате.