У Кам’янському планується організація та проведення суспільно корисних робіт оборонного характеру

У Кам’янському планується організація та проведення суспільно корисних робіт оборонного характеру

Сьогодні надважливими завданнями для тих, хто в тилу,  є будівництво захисних споруд, відновлення інфраструктури та відновлення економіки країни. Як ніколи дотепер, є потреба в робочих руках, особливо в тих громадах,  де донедавна велися бойові дії та в прифронтових областях.

Державна служба зайнятості, відповідно до Постанови Кабміну, сприяє  організації суспільно корисних робіт, які мають оборонний характер або ж слугують для  ліквідації надзвичайних ситуацій, які виникли в період воєнного стану.  Це можуть бути ремонтні чи сільськогосподарські роботи, зокрема допомога сім’ям загиблих військових та людям з інвалідністю.

Заступник Кам’янського міського голови Світлана Колісніченко 7 липня провела робочу зустріч за участі представників Кам’янського міського центру зайнятості для затвердження відповідних розпоряджень.

Під час зустрічі заступниця директора центру зайнятості Олена Орлова зазначила: «Фахівці служби зайнятості зможуть направляти на такі роботи безробітних, яким не знайшлась відповідна робота протягом місяця. Тобто, під час війни, з 31 дня перебування на обліку,  будь-яка робота є підходящою, а також безробітним пропонуватимуться суспільно-корисні й громадські роботи».

Найближчим часом місцевою владою та військовою адміністрацією буде розглянуто необхідність прийняття  відповідного рішення з переліком суспільно-корисних робіт, що виконуються в умовах воєнного стану на відбудову інфраструктури та економіки країни.