Медики Кам’янського врятували чоловіка, який знепритомнів в аптеці

Медики Кам’янського врятували чоловіка, який знепритомнів в аптеці

10 липня медики Кам’янского отримали виклик про те, що в одній з аптек міста чоловік 57 років втратив свідомість. На місце терміново вирушила “швидка”. Про це розповіла завідувачка Кам’янської станції обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Лариса Биданцева.

За її словами на виклик терміново прибула бригада інтенсивної терапії Центральної підстанції Кам’янської станції обласного центру ЕМД та МК під керівництвом Радія Шевченка у складі лікаря Бережної Валентини, фельдшера Верещак Анастасії і водія Кочнєва Андрія. У чоловіка була діагностована раптова зупинка кровообігу і клінічна смерть. Медики відразу розпочали серцево-легеневу реанімацію: непрямий масаж серця, внутрішньовенний доступ з введенням необхідних препаратів і дефібриляція.

“Боротьба за життя продовжувалась майже годину: після відновлення самостійного дихання і ритму серця, був діагностований інфаркт міокарду. Чоловіка госпіталізовано до кардіологічного центру м. Дніпро. Чітка і професійна робота медиків повернула життя людині. Велика вам подяка за ваш важкий і такий важливий труд. Ми переможемо!”, – зауважила Биданцева.