Собака розбився на смерть після падіння з балкона у Кам’янському

Собака розбився на смерть після падіння з балкона у Кам’янському

 Автор: Валентин Фіголь

Собака впала з балкона, розбившись на смерть, 12 липня на лівобережному житломасиві Кам’янського. Очевидці кажуть, що тварину викинула хазяйка. Про інцидент, як про вбивство тварини, одразу повідомили зоозахисники Кам’янського.

«У вівторок, 12.07 на лівому березі було скоєно жахливе вбивство тварини. І сталося це на очах у кількох десятків дітей від 10 до 15 років», – написали активісти ГО «Вірний друг» на своїй сторінці в ФБ.

Як розповідають зоозахисники, вдень 12 липня місцеві мешканці бачили, як в будинку по проспекту Наддніпрянський, 17, з сьомого поверху багатоповерхового будинку жінка викинула через балкон «молоденьку руденьку собачку» (цитата з посту).

Собака розбився на смерть після падіння з балкона у Кам’янському - ФОТО

«Після падіння собака ще деякий час була жива, стогнала та помирала в агонії, – передають активісти ГО слова очевидців. – Одразу на балкон вийшов напівоголений чоловік та почав кричати на жінку».

Все це сталось на очах дітей, які «досі в стресі від побаченого», пишуть зоозахисники.

Очевидці інциденту викликали поліцію.

«Нікого не опитавши, забрали злочинців до відділку», – коментують очевидці дії поліціянтів. Скоро поліційні відпустили затриманих. Версія власників собаки, за неофіційною інформацією, виявилась такою: жінка заради забави бризнула в морду собаці з газового балончика, тварина злякалась і викинулась з балкона.

Як розповідають місцеві мешканці, чоловік та жінка – добре відомі сусідам персонажі постійних гулянок з алкоголем, сварок та конфліктів на грунті випивки…

Наступного дня, 13липня, троє батьків дітей-свідків та представниця ГО «Вірний друг» поїхали до Дніпровського відділку поліції, щоб скласти заяву та засвідчити скоєне.

«Слідча вийшла до нас і повідомила, що нас не можуть прийняти. Та призначила зустріч на суботу 16.07 на 12:00», – розповіли візитери.

Поліція відкрила за вказаним фактом кримінальне провадження за статтею ККУ «Жорстоке поводження з тваринами», повідомила Олена Тімченко, пресофіцер Кам’янського районного управління поліції. Проводиться слідство.

«Але мі будемо стояти на своєму, бо статтю 299 кримінального кодексу України ніхто не скасовував…» – коментують ситуацію активісти ГО «Вірний друг».

Редакція нагляне за перебігом розслідування і розповість читачам…