Мер повідомив про ситуацію на недільний ранок та привітав металургів зі святом

Мер повідомив про ситуацію на недільний ранок та привітав металургів зі святом

Вчора наші військові збили над Дніпропетровщиною безпілотник, ворог знову обстріляв Криворізький район, зазначив Андрій Білоусов у своєму ранковому повідомленні.

«Вчора вдень наші військові збили над Дніпропетровщиною черговий ворожий безпілотник. Ворог знову стріляв по Криворізькому району. Під вогонь потрапила Апостолівська громада. На щастя, люди не постраждали. Бажаю всім спокійного вихідного дня!», – написав мер.

Також, сьогодні в Україні відзначається День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. З цього приводу міський голова привітав всіх причетних.

«Шановні кам’янчани – працівники металургійної та гірничодобувної промисловості!
Професії, пов’язані з металургійним виробництвом, вимагають від кожного працівника міцного характеру і сильної волі, до яких додається спроможність до важкої але необхідної для країни праці.

Поколіннями працівників підприємств металургійної галузі створювалась і наша Кам’янська громада. Історія міста є історією розвитку підприємств пов’язаних з металургійним циклом, та металургів, праця яких була завжди почесною для нашої громади.

Ми вдячні Вам за вашу відданість професії, компетентність та відповідальність, за те, що в ці складні часи, робите все для сталої роботи підприємств, забезпечення обороноздатності та життєдіяльності міста.

Щиро вітаю Вас з професійним святом, бажаю міцного здоров’я, миру та добробуту в родинах,мирногонеба та Перемоги!» – зазначив Андрій Білоусов.