Театр Кам’янського поступово відновлює свою работу

Театр Кам’янського поступово відновлює свою работу

Міський голова Андрій Білоусов повідомив, що наш театр поступово відновлює роботу. Також він розповів, як минула доба в області та місті.
“Шановні Кам‘янчани!
За останню добу неодноразово лунали сигнали повітряної тривоги. Вночі російські війська атакували нашу область з повітря.
Один ракетний удар прийшовся по нафтобазі у Новомосковську. Ще одна ракета влучила у завод у Синельниківському районі. На території Кам’янського ситуація стабільна та контрольована. Хочу нагадати містянам про необхідність дотримання режиму світломаскування своїх помешкань та захисту вікон! Також прошу Вас, не нехтувати правилами безпеки при сигналах повітряної тривоги.
Ми продовжуємо робити все для забезпечення безперебійної роботи всіх сфер життєдіяльності міста.
На підставі рішення Уряду наш театр поступово відновлює роботу. Вистави будуть проходити на Новій сцені (колишній ПК ім.Горького, вул. Миколи Лисенка, 24), оскільки там обладнане укриття на випадок повітряної тривоги. Купуючи квиток на виставу, ви тим самим допомагаєте ЗСУ, адже частина коштів буде перерахована на підтримку наших військових. Також бажаючі можуть долучитися до благодійної акції та оплатити квитки для українців, які знайшли прихисток у нашому місті від лиха війни.
Сайт театру teatr-dndz.com.
Дякую всім за підтримку ЗСУ, ТРО та один одного. Україна переможе!”, – зазначив очільник міста.