У Кам’янському пройшли спортивні змагання до Дня металурга

У Кам’янському пройшли спортивні змагання до Дня металурга

День металурга у Кам’янському відзначали спортивними змаганнями.

Ще напередодні свята, 14 липня, команди “Каметсталь” та “Южкокс” зіграли у футбол на стадіоні школи №18. В захоплюючому поєдинку виграла команда “Южкокс” з рахунком 6:2.

16 липня в Лівобережному парку спортсмени грали у волейбол. У ньому брали участь різноманітні команди – чоловіки, жінки та ветерани. В результаті перемогу святкували волейболісти команди “Дніпронет” та волейболістки ДЮСШ №2, які у напруженому фінальному поєдинку обіграли команду “СК “Прометей”.

17 липня на спортивній базі «Power» за підтримки міського голови Андрія Білоусова і управління молоді та спорту КМР відбувся турнір з класичного жиму лежачи серед спортивних клубів Дніпропетровської області, присвячений до Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. Серед спортивних клубів також прийняли участь спортсмени з комунального закладу «Інваспорт».

Відкриваючи змагання начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк від імені міського голови Андрія Білоусова привітав присутніх, побажавши здоров’я, наснаги та високих результатів та нагородив за підсумками змагань усіх жінок-спортсменок. Миру і перемоги усім нам!

У цей же день на лівому березі, в ДЮСШ №1, відбулася першість міста зі швидких шахів серед дорослих. Грали як професіонали своєї справи, так і любителі. Та закінчити турнір не вдалося, спортсменів попросили покинути приміщення із-за пожежі, вірогідно, десь замкнула проводка. Тому вирішальне змагання перенесли на наступний тиждень.

У Кам'янському пройшли спортивні змагання до Дня металурга - ФОТО