Паралімпієць з Кам’янського району – срібний призер кубка світу з бочче

Паралімпієць з Кам’янського району – срібний призер кубка світу з бочче

Автор: Валентин Фіголь

Спортсмен-паралімпієць з Кам’янського району жовтоводець Артем Колінько став срібним призером кубка світу з бочче, який проходив з 4 по 10 липня у португальському містечку Павоа де Варзім. Бочче, або боча – італійська за походженням спортивна гра на точність, в якій гравцю треба кинути кілька м’ячів так, щоб вони впали якнайближче один до одного.

Змагання з бочче проводяться й для людей із найтяжчими порушеннями опорно-рухового апарату. Україну на цих змаганнях представив жовтоводець, паралімпієць Артем Колінько. Про це розповів Олег Гапіч, голова Кам’янської районної військової адміністрації.

Артем виступив у індивідуальній грі у класі ВС-4, де всього було заявлено 17 гравців. Жовтоводець успішно пройшов усі етапи й лише у фіналі з рахунком 1:3 поступився супернику з Таїланду. Тож за підсумками змагань жовтоводець здобув «срібло».

«Всі мешканці Кам’янського району приєднуються до вітань Артема з заслуженою нагородою, і бажають йому та всій паралімпійській збірній команді України сил, наснаги, завзяття та подальших перемог», – зауважив очільник Кам’янського району.