Працівниця кам’янської поліції допомагає армії малосольними огірками

Працівниця кам’янської поліції допомагає армії малосольними огірками

Працівниця сектору кадрового забезпечення Кам’янського РУП Людмила Коренюк від щирого серця допомагає українським військовим. Разом з іншими мешканками територіальної громади вона приготувала свою фірмову страву для наших захисників – малосольні огірки.

Про це повідомили в поліції Кам’янського.

Свій вільний час Людмила Коренюк, оператор комп’ютерного набору сектору кадрового забезпечення Кам`янського РУП, присвятила нашим військовим, та приготувала домашні заготовки. Разом зі своєю 15-річною донькою Ганною вона долучилася до команди жінок з Аулівської територіальної громади, які заготовляють тушонку, випікають печиво та консервують овочі для наших військових. Її донька впевнена, що такі літні канікули є кориснішими та більш доречними у цей час. Цими вихідними жінки насолили для наших захисників 45 ємкостей огірків. Готові вироби господині через волонтерів передадуть нашим бійцям на передову.

“Дякуємо Людмилі Коренюк та всім жінкам територіальної громади, які долучились до доброї справи. Завдяки вам наші захисники відчуватимуть підтримку українських жінок та теплоту серця кожної господині.
Допомагайте одне одному, підтримуйте одне одного! Разом – переможемо!”, – зазначили в поліції.

(без названия) - ФОТО