Центр молодіжних ініціатив Кам’янського продовжує активно працювати

Центр молодіжних ініціатив Кам’янського продовжує активно працювати

Проєкт «Арт-терапія для дітей та підлітків з числа ВПО» планує реалізувати у Кам’янському Центр молодіжних ініціатив.

Упродовж серпня-грудня 2022 року Центром молодіжних ініціатив реалізовуватиметься Проєкт «Арт-терапія для дітей та підлітків з числа ВПО», що має на меті гармонізувати психоемоційний стан дітей та підлітків з числа ВПО віком 6-18 років, які проживають у місті шляхом проведення 80 занять з арт-терапії.

Проєкт реалізовується у рамках програми «Єднання заради дії», що впроваджується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX). Також упродовж серпня 2022 року Центром молодіжних ініціатив реалізовуватимуться проєкти «Сприяння працевлаштуванню молоді з числа ВПО у Кам’янській міській територіальній громаді Дніпропетровської області» та «Розширення можливостей і посилення спроможності внутрішньо переміщених осіб у Кам’янській міській територіальні громаді Дніпропетровської області», в рамках яких буде проведено 8 заходів та міське опитування потреб молоді.

Проєкти проводитимуться за сприяння Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) у партнерстві з Благодійним Фондом «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» в межах конкурсу ініціатив на підтримку діяльності Рад ВПО в рамках програми СИЛА (Єднання через спільні дії молоді).

Слідкуйте за анонсами на сторінках молодіжного Центру! Все буде Україна!