Волонтерський кардіо фітнес, або як потрапити на корисну трудотерапію в Кам’янському

Волонтерський кардіо фітнес, або як потрапити на корисну трудотерапію в Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь.

Що таке волонтерський кардіо фітнес та як взяти участь у груповому безплатному сеансі трудотерапії й одночасно допомогти переселенцям в Кам’янському.

«Запрошую на фізичний тренінг сьогодні до школи 40 «Паляниця». О 15.00. Багато коучів, цікава програма, дружня атмосфера, кар’єрне зростання, незабутні враження!» – таке оголошення опублікував в соцмережах відомий волонтер з Кам’янського 19 липня. Нижче було зізнання, що таким чином він заманював охочих розвантажити фуру з гуманітарною допомогою для переселенців, яка мала приїхати на той час.

Як виявилось, в тексті запрошення було все по-чесному. Програма й справді була цікавою: вантаж був вельми різнорідним, і волонтерам доводилось кожного рейсу примірюватись до норову вантажу, бо там крихке, там важке, там незручно взяти, тут не треба перевертати… Та й коучів – вантажників-експертів вистачало: ті вчать, як правильно нести, інші вказують – куди.

Атмосфера була по-справжньому дружня: жарти, регіт, веселі вигуки – вірні ознаки гарного настрою в учасників «фізичного тренінгу».

Щодо кар’єрного зростання організатор теж не надурив. В заході брали участь вельми різні за соціальним статусом люди, серед яких були як роботошукачі, так і потенційні роботодавці – треба було лише познайомити їх одне з одним.

І хіба відчуття співучасті в благородній та важливій загальній справі не є обіцяними «незабутніми враженнями»?..

Окрім користі для загальної справи, кожен учасник заходу міг отримати ще й особисту користь.

По-перше, як неодноразово нагадували і доводили власним прикладом тренери Кам’янського, фізичні вправи на свіжому повітрі – це кардіо фітнес, якщо навчитись фізіологічно підіймати та носити вантажі, правильно дихати при цьому тощо.

По-друге, групові тренування в доброзичливій атмосфері в колі однодумців позитивно впливають на психіку. Це свого роду трудотерапія, зазначає Ганна Гаврик, арттерапевт з Кам’янського. Коли людина працює – їй ніколи поринати у власні думки та переживання. Подібні активності, на думку пані Ганни, дають можливість впоратись з почуттям безсилої люті та власної безпорадності – адже людина працює на спільну справу, нашу перемогу.

Волонтерський кардіо фітнес, або як потрапити на корисну трудотерапію в Кам’янському - ФОТО
Ганна Гаврик

Отже, охочі до конструктивної активності – слідкуймо за запрошеннями на заходи волонтерського кардіо фітнесу!