Що відомо про зміни в керівництві місцевої поліції

Що відомо про зміни в керівництві місцевої поліції

Автор: Валентин Фіголь. 

Відправлений у відставку на тому тижні полковник поліції Сергій Лукашов, який очолював управління поліції в Кам’янському районі, розповів на своїй сторінці у ФБ про подробиці свого звільнення, де публічно назвав очільників місцевої прокуратури зрадниками. «Пильний Погляд» намагався отримати коментарі з боку тих, кого звинуватив ексочільник місцевої поліції.

Скандальне звернення відставного начальника Кам’янського РУНП Сергія Лукашова з’явилось в соцмережах наприкінці минулого тижня.

Колишній очільник поліції в Кам’янському районі розповів про причини свого раптової відправки на пенсію. Мовляв, його відправили у відставку після скарги групи правоохоронців з Кам’янського району до Офісу Генерального прокурора України на дії керівництва прокуратури в  Кам’янському. Подробиці за посиланням: https://www.facebook.com/profile.php?id=100009526105702

Редакція  «Пильного погляду» звернулася до прокуратури Кам’янського та Дніпропетровської області за коментарями до закидів пана Лукашова, для чого було направлено інформаційний запит. Редакція, як отримає відповіді, познайомить з ними читачів.

До речі, за номером телефону, вказаний на сайті обласної прокуратури для зв’язку з окружною прокуратурою Кам’янського, 25 липня ніхто не відповів…

Також, за словами Олени Тімченко, пресофіцера Кам’янського РУНП, ще нема офіційної інформації щодо кадрових рішень по заступниках начальника РУНП та призначенню нового начальника.

У місцевих ЗМІ з’явилась поки що неперевірена інформація про те, що  новим очільником поліції Кам’янського начебто стане Олександр Клешня, який раніше очолював поліцію Нікопольського району.