Будівництво пожежного депо на лівобережжі Кам’янського на стадії кошторису

Будівництво пожежного депо на лівобережжі Кам’янського на стадії кошторису

Давно очікуване і плановане будівництво пожежного депо на лівобережжжі Кам’янського перебуває на стадії розробки кошторису.

Автор: Валентин Фіголь.

Пожежа на лівобережному ринку Кам’янського вранці 10 листопада, як зазвичай у таких випадках, загострила кілька болючих проблем.

У Кам’янському скасували громадську раду часів Сафронова - ФОТО«Якби пожежні їхали не від цемзаводу, а десь з лівого берега – менше би людського майна постраждало!» – прокоментував пожежу Євген Колішевський, виконавчий директор ГО «Голос Природи». Він нагадав, що організація вже багато років наполягає на будівництві в лівобережному житловому масиві пожежного депо. Ця рекомендація була і в пропозиціях по адаптації до змін клімату, які «Голос Природи» надавав міському самоврядуванню ще років 5 тому.

 

Будівництво пожежного депо на лівобережжі Кам’янського на стадії кошторису - ФОТОТорік міськрада Кам’янського прийняла міську Програму підтримки заходів з пожежної безпеки. Одним з пунктів Програми є будівництво пожежного депо на околиці 5-го лівобережного мікрорайону.

Наразі проект перебуває на стадії складання кошторису, розповів Олег Качуровський, заступник начальника міського управління з надзвичайних ситуацій Кам’янського.  Саме так і передбачено Програмою, нагадав він: у 2021 році – складання проектно-кошторисної документації. Отримання дозволів та погоджень – марудна справа, прокоментував процес пан Качуровський.

Саме будівництво депо має розпочатись у наступному році.

Читайте також:

Вогнеборці Кам’янського приборкали пожежу на лівобережжі міста