Смердючі струмки після опадів руйнують дорогу в Кам’янському

Смердючі струмки після опадів руйнують дорогу в Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь.

Струмок з характерним запахом каналізації дзюрчить провулком Сагайдачного й далі вниз вулицею Сагайдачного. Через часті подібні аварійні потоки дорога провулком вщент зруйнована.

Черговий смердючий струмок задзюрчав провулком Сагайдачного вдень 1 серпня. Вода з характерним запахом каналізації тече провулком на схід і далі вниз вулицями Республіканська та Долматова. Видно, що рідина витікає з каналізаційного колодязя біля релігійної споруди на місці колишніх дитячих ясел в провулку Сагайдачного.

Смердючі струмки після опадів руйнують дорогу в Кам’янському - ФОТО

Такі аварійні ситуації з каналізацією тут трапляються майже після кожного значного дощу або коли тане сніг. Фахівці водоканалу багато років поспіль пояснюють: каналізація вздовж провулку стара та зруйнована. Поряд пролягає підземний канал зливової каналізації – теж зруйнований і місцями забитий. Тож, коли йде дощ, вода з вулиць змішується з каналізаційними потоками й шукає чергове «слабке місце». Зазвичай, таким місцем стає ділянка підземного каналу, вщерть забита вуличним сміттям, уламками асфальту та шматками шлаку зі зруйнованого дорожнього покриття. Тут брудна вода й виривається на поверхню…

Смердючі струмки після опадів руйнують дорогу в Кам’янському - ФОТО

Місцеві мешканці вже звикли до смердючих струмків попід вікнами – можуть і по пів доби терпіти й навіть не повідомляти про витікання в аварійну службу.

Каналізаційні аварійні струмки вщент зруйнували дорожнє покриття в провулку Сагайдачного.