У Дніпрі пройде благодійний ярмарок #ART_Dnipro_International

У Дніпрі пройде благодійний ярмарок #ART_Dnipro_International

Мешканців Дніпропетровщини запрошують на благодійний ярмарок #ART_наступ_Dnipro_International. Зустріч проходитиме 6 серпня у Дніпрі.

 На гостей чекають дегустації смаколиків різних країн світу, виставка-продаж творчих робіт. А ще народні танці, співи та майстер-класи. Про це розповіли під час брифінгу у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

До проекту #ART_наступ_Dnipro_International долучилися Дніпропетровське обласне товариство німців «Відергебурт», обласна організація «Конгрес азербайджанців України», центр грузинської культури «Сакартвело»,  литовське національно-культурне товариство. А ще Всеукраїнська жіноча єврейська організація «Проєкт Кешер», корейське товариство «Асадаль», вірменська громада Дніпра та дніпровське болгарське культурно-просвітницьке товариство «Рідний дім».

Для відвідувачів підготували насичену та різноманітну програму. Зокрема, буде презентація кухонь народів світу та дегустація страв. Виставка-ярмарок декоративно-ужиткового мистецтва та картин художників Дніпра.

А ще – виступи народних колективів та військового оркестру з Чернігова. Усі бажаючі зможуть взяти участь у майстер-класах та створити етнічні вироби.

Зустріч – благодійна. Виручені на ярмарку кошти перерахують на потреби військових. Деталі – тут.