ДДТУ з Кам’янського на 180 місці у рейтингу вишів України 2022 року

ДДТУ з Кам’янського на 180 місці у рейтингу вишів України 2022 року

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено консолідований рейтинг закладів вищої освіти України 2022 року. Дніпровський державний технічний університет з Кам’янського у цьому рейтингу займає 180 місце з 250.

У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу закладів вищої освіти України використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні рейтинги навчальних закладів України: “Топ-200 Україна”“Scopus” та “Бал ЗНО на контракт”, кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.

Всього у списку з 250 вишів – 17 вищих навчальних закладів з Дніпропетровщини. Дніпровський державний технічний університет, який працює в м. Кам’янське займає в консолідованому рейтингу 180 місце.

Першу п’ятірку рейтингу очолюють: Київський національний університет ім. Т.Шевченко, НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. І.Сікорського», Львівський національний університет ім.І.Франка, Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна та НУ «Львівська політехніка».