Вчитись за кордоном агітуватимуть посадовці та іноземці дітей Кам’янського

Зустріч на тему «Все про безкоштовну освіту в Польщі, Чехії, Словаччині» відбудеться 16 жовтня на базі Центру позашкільної роботи та дитячої творчості Кам’янського.

Автор: Валентин Фіголь

Навчатися безкоштовно можна не тільки в Україні

Захід організовано департаментом науки та освіти міської ради із представниками агенції освітніх програм «StudentWay».  

На зустрічі учні зможуть дізнатися все про безкоштовну освіту в Європі для українських абітурієнтів, чіткий план вступу до вищих навчальних закладів за кордоном, гранти та стипендії Євросоюзу.

Як повідомили в департаменті науки та освіти міської ради, школярів консультуватимуть справжні експерти у галузі освіти за кордоном. Компанія «StudentWay» працює більше, ніж 9 років, співпрацює зі 100 престижними європейськими вищими навчальними закладами, допомогла отримати вищу освіту більш, ніж 1800 студентів.

Зареєструватися на захід можна за посиланням по формі.  

Кожен з учасників заходу отримає у подарунок курс «Польська для абітурієнтів».

Довідки за телефоном: (097) 113 76 29.

Нашу вищу освіту чекає чергова реформа

Отже, навчання за кордоном стає в Україні все більш актуальним. Нагадаємо,  Кабінет Міністрів прогнозує, що за 5 років не менш як 70% державних закладів вищої освіти вийдуть із статусу бюджетної установи. Відповідний пункт міститься у Програмі діяльності уряду, що подана на розгляд українського парламенту. Очікується оптимізація системи вищих навчальнх закладів.

В уряді наголошують, що зараз якість вищої освіти в країні не відповідає очікуванням роботодавців, студентів та суспільства в цілому. Понад 70% українців вважають якість вищої освіти в Україні середньою, низькою або дуже низькою.

Система фінансування та управління не дає заслуженої винагороди найкращим викладачам та найбільш ефективним закладам вищої освіти. Здобувачами вищої освіти часто стають молоді люди, які не повною мірою володіють необхідними для здобуття вищої освіти знаннями, навичками та мотивацією.

«Публічні кошти отримають ті провайдери вищої освіти, які мають кращі результати освітньої та наукової діяльності та створюють кращі життєві перспективи для майбутніх випускників. Заклади вищої освіти отримають реальну фінансову автономію. При цьому усі ректори матимуть в контрактах ключові показники ефективності та оцінюватимуться за результатами їх досягнення. Частка державного фінансування закладів приватної форми власності становитиме не менш як 5%», — йдеться у Програмі діяльності Кабінету Міністрів на найближчі 5 років. .apply(