В Україні з 1 вересня планують масово запустити процес приватизації

В Україні з 1 вересня планують масово запустити процес приватизації

Президент України поставив завдання запустити приватизацію з вересня. Мала приватизація в регіонах повинна надати можливість викупити об’єкти, які неефективно використовуються,  за справедливу ціну.

“Президент України поставив завдання запустити приватизацію з вересня. Для цього Верховною Радою прийнято відповідне законодавство, урядом розроблені всі підзаконні нормативні акти. Маємо зробити цей процес максимально швидким”, – заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час селекторної наради з керівниками областей.

Водночас, за його словами, держава запускає грантові програми, аби мотивувати бізнес і людей максимально створювати робочі місця.

“Мала приватизація, особливо в регіонах, де люди в селах і містечках знають об’єкти, які роками стоять і неефективно використовуються, покликана дати можливість викупити ці приміщення за справедливу ціну та розпочати роботу”, – додав прем’єр.

Приватизація також дасть можливість розширити виробництво для аграріїв, зазначили в уряді.

У Міністерстві економіки заявили, що на початок вересня, згідно з графіком, будуть оголошені аукціони на елеваторні потужності й на комбінати хлібопродуктів.

Оператори ринку, які бачать дефіцит потужностей, зможуть взяти участь у цих конкурсах”, – резюмували в уряді.