Кам’янчани можуть долучитися до освітнього проекту ІТ Generation

Кам’янчани можуть долучитися до освітнього проекту ІТ Generation

Мешканці Дніпропетровщини можуть подати заявку на безоплатне навчання IT-спеціальностям. В Україні запустили освітній проект ІТ Generation. Реєстрація вже відкрита. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

«Україна продовжує рухатися у бік цифровізації та впровадження сучасних технологій. Зокрема, люди можуть безкоштовно освоювати перспективні професії», – розповів заступник голови ДніпроОВА Іван Начовний. 

Аби долучитися, на платформі проекту потрібно обрати школу та освітню програму. Потім перейти на сайт школи та подати заявку. Далі пройти відбір та співбесіду. Насамкінець укласти договір і розпочати навчання.

Організатори розраховують, що нову професію зможе отримати майже тисяча українців від 21 до 60 років.

Набір заявок на програму триватиме до 26 серпня. Після цього школи проведуть відбір студентів, і вже восени почнеться навчання. Залежно від обраної програми тривалість курсів від 2 до 6 місяців.

100% вартості навчання у топових школах України оплатять партнери. Проект реалізовує Міністерство цифрової трансформації в партнерстві з компанією Binance Charity і Львівським ІТ Кластером. Ініціативу підтримує Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України».