У Кам’янському стартував інноваційний проєкт «Лідери освітніх змін»

У Кам’янському стартував інноваційний проєкт «Лідери освітніх змін»

29 квітня в залі громадської організації «Фонд розвитку Кам’янського» відбулося урочисте відкриття інноваційного проєкту «Лідери освітніх змін», організаторами якого є департамент з гуманітарних питань міської ради та центр професійного розвитку педагогічних працівників.
Як повідомили в групі “Освітяни Кам’янського” реалізація проєкту «Лідери освітніх змін» передбачає розкриття потенціалу кожного учасника, підвищення їх професійного рівня і підготовка до виконання функціональних обов’язків на керівних посадах у міській освітній системі. Для цього кожен, хто долучився до проєкту, має стати слухачем двох практико-орієнтованих навчальних сесій. Перша – весняна – триватиме до 27 травня і буде насичена різними інтенсивами, коуч-практиками, тренінгами від висококваліфікованих фахівців як практиків, так і науковців. Друга – осіння сесія – крім управлінських активностей, матиме практичний блок – стажування в закладах освіти. Фіналом такої взаємодії всіх залучених до проєкту має стати презентація власних освітніх стартапів та отримання сертифікатів про участь у проєкті та про підвищення кваліфікації.
На першій зустрічі майбутнім лідерам була запропонована така цікава форма роботи, як інтелект-кав’ярня, до меню якої входили різні «страви»: інтерактивна вправа «Компетентності сучасного лідера», ситуаційна ділова гра «Ти – директор», інтенсив «Психологічні особливості лідера», бліц-інтерв’ю з досвідченими колегами, перегляд мотиваційного відеоролика. А «готували» та «подавали» ці страви начальник відділу освіти Оксана Живага, консультанти центру розвитку педагогічних працівників на чолі з директором Світланою Білоус та запрошені модератори – психолог БФ «Карітас Кам’янське» Марина Кузнецова, директори закладів освіти міста Віта Буй та Наталія Рева.
Вже перша зустріч учасників проєкту показала, що подальша робота обіцяє бути дуже цікавою.
У Кам’янському стартував інноваційний проєкт «Лідери освітніх змін» - ФОТО