У Кам’янському розпочали демонтаж незаконних споруд (відео)
У Кам’янському згідно з рішенням виконкому продовжуються роботи з демонтажу тимчасових споруд, які були встановлені самовільно. Комунальне підприємство «Благоустрій» розпочало роботи в цьому напрямку.
Так, 30 серпня, на лівобережжі міста, по проспекту Металургів, 86В, демонтували споруду, яка вже декілька років не функціонує. Мешканці розповідають, що ні естетичного, ні практичного значення вона не несе, власника споруди теж знайти не вдалося.
Деталі – в сюжеті від ТРК “МІС”.