Про відповідальне користування каналізацією нагадали комунальники в Кам’янському

Про відповідальне користування каналізацією нагадали комунальники в Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь.

Про те, що відповідальне користування каналізацією – найдієвіший засіб профілактики аварій, нагадали споживачам фахівці КП «Кам’янський водоканал ДОР».

Забиття сміттям – найчастіша причина аварій на комунікаціях водовідведення, зазначають комунальники. Аварійникам доводилось виймати із забитих каналізаційних стояків та колекторів навіть будівельне сміття та трупи домашніх тварин.

Останнім часом працівниками дільниці каналізаційної мережі водоканалу було прочищено значна кількість каналізації. Під час прочисток в каналізаційних трубах були виявлені засоби гігієни та ганчірки, різний побутовий мотлох.

КП «Кам’янський водоканал» ДОР» просить мешканців міста Кам’янське дотримуватись правил користування системою водовідведення та не перетворювати її у смітник.

Комунальники нагадали про вимоги Правил користування системою водовідведення (каналізацією):

Правила рекомендують утримувати у чистоті унітази, раковини й умивальники.

Забороняється зливати в унітази, раковини й умивальники легкозаймисті рідини й кислоти.

Не можна кидати в унітази пісок, будівельне сміття, сухі й розведені будівельні суміші і їх залишки, ганчірки, вату, предмети особистої гігієни, туалетний папір, кістки, скло, солому, металеві й дерев’яні предмети, харчові відходи.

Забороняється користуватися раковинами, умивальниками, унітазами, посудомийними й пральними машинами у випадку засмічення в каналізаційній мережі, тобто забороняється робити будь-який злив води в каналізацію до усунення засмічення.

Сьогодні серед споживачів актуальна заміна чавунних каналізаційних внутрішньобудинкових комунікацій на пластикові. Пластикові труби, нагадують фахівці, мають особливості в обслуговуванні. Їх, зокрема, треба оберігати від впливу високих температур, механічних навантажень, ударів, нанесення подряпин. Не варто фарбувати пластикові труби й прив’язувати до них мотузки.