Як мешканці Кам’янського руйнують каналізацію, розповіли фахівці водоканалу

Як мешканці Кам’янського руйнують каналізацію, розповіли фахівці водоканалу

Автор: Валентин Фіголь

Мешканці Кам’янського руйнують систему каналізації в місті, забиваючи труби водовідведення побутовим сміттям. Про це розповіли фахівці  підприємства – надавача послуг водопостачання та каналізації.

Стрімко збільшується кількість сміття, яке скидається у каналізацію (вологі серветки, засоби гігієни, маски тощо), засмічує її та викликає аварії. Про це повідомляє Кам’янське ВКГ КП ДОР «Аульський водовід». Фахівці підприємства звертаються до мешканців міста з проханням утриматися від викидання сміття в каналізацію, попереджаючи про можливі негативні наслідки. Наприклад, нещодавно на лівобережному каналізаційному колекторі стався розрив запірної арматури через забиття всяким непотребом, і фекальні води вилились назовні…

На жаль, деякі мешканці не дотримуються правил користування каналізацією, що призводить до сумних наслідків, констатують комунальники.

При виконанні аварійно-відновлювальних робіт на запірній арматурі та прочистці каналізаційних систем вилучається з каналізації велика кількість предметів, заборонених до скидання: побутове сміття, ганчір’я, серветки, засоби гігієни тощо.

У разі продовження безвідповідального ставлення до системи каналізації такі аварії виникатимуть знову і знову, попереджають фахівці. А також можливі серйозніші наслідки – повна зупинка роботи каналізаційної станції із припиненням каналізації та водопостачання мікрорайонів, екологічна катастрофа з негативними наслідками непередбачуваних масштабів.

«Переконливо просимо кожного мешканця міста використовувати каналізацію за призначенням і не засмічувати її предметами, які слід викидати у смітник, – звертаються до споживачів працівники водоканалу. -Забороняється скидати в каналізацію будь-яке сміття, ганчірки, вологі серветки, засоби гігієни, маски (пов’язки), предмети побуту та інші предмети, що не розчиняються у воді».

Як мешканці Кам’янського руйнують каналізацію, розповіли фахівці водоканалу - ФОТО