На Соцмісті у Кам’янському пройшов благодійний ярмарок витворів народного мистецтва

На Соцмісті у Кам’янському пройшов благодійний ярмарок витворів народного мистецтва

Автор: Валентин Фіголь.

Вже другий благодійний ярмарок витворів народного мистецтва від майстрів з Кам’янського відбувся минулими вихідними на Соцмісті.

Другий благодійний ярмарок народних майстрів на допомогу ЗСУ влаштували бібліотекарі перед бібліотекою по вулиці Менделєєва.

Ярмарку було проведено на прохання мешканців району, розповіли організатори. На захід також були запрошені родини тимчасово переміщених людей, які переїхали до нашого міста та записалися до бібліотеки.На Соцмісті у Кам’янському пройшов благодійний ярмарок витворів народного мистецтва - ФОТО

Завідувачка бібліотеки Наталія Стовба провела для гостей екскурсію-огляд під назвою: «Майстри запрошують». Присутні мали змогу познайомитись з творчими роботами майстрів та особисто з ними самими. Порадували новими роботами вже відомі багатьом майстрині А. Голубовська, О. Комлік, А. Ланс, Л. Полонська, О. Салтєвська.

А іще бібліотека щиро радіє тому, що лави майстрів – друзів бібліотеки поповнюються новими іменами. Цього разу це чудові молоді майстри Вільх’яльм Еллерт та Анна Пономаренко. Його роботи – це давні рунічні амулети вікінгів. Виготовлені амулети вручну з натурального рога оленя. А роботи Анни – це вишивка ікон бісером.

Як і під час попереднього ярмарку, доросла і дитяча бібліотеки Соцміста виставили на продаж книги, подаровані їм читачами.

«Всім стало зрозуміло, що така плідна співпраця колективів бібліотек і талановитих молодих майстрів обов’язково матиме продовження, а бажання людей підтримати наші рідні збройні сили ніколи не вичерпається», – зауважила пані Стовба.

«Скринька “На допомогу ЗСУ” знов не була порожньою. Підтримуючи наших захисників, стоячи плечем до плеча, всі ми наближаємо перемогу України над ворогом!» – коментують бібліотекарі проведений захід.

На Соцмісті у Кам’янському пройшов благодійний ярмарок витворів народного мистецтва - ФОТО
Анна Пономаренко

 

На Соцмісті у Кам’янському пройшов благодійний ярмарок витворів народного мистецтва - ФОТО
Амулети Вільх’яльма Еллерта