Три тисячі безробітних за 200 днів війни працевлаштовано в Кам’янському

Три тисячі безробітних за 200 днів війни працевлаштовано в Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь.

За 200 днів війни державна служба зайнятості на Дніпропетровщині працевлаштувала понад 18 тисяч громадян, з них понад 3 тисячі шукачів роботи працевлаштовано в Кам’янському, повідомляє міський центр зайнятості.

З початку введення воєнного стану статус безробітного у Дніпропетровській області отримали майже 38 тисяч осіб, з них – близько 7 тисяч осіб, які виїхали з районів проведення бойових дій.

Переважно пошукачі знайшли роботу у сільському господарстві, оптовій та роздрібної торгівлі, переробній промисловості, охороні здоров’я та надання соціальної допомоги. Роботодавці отримали кваліфікованих трактористів, продавців, водіїв, електрогазозварників, сестер медичних, вантажників, бухгалтерів тощо.

З початку війни на професійне навчання направлено 2100 безробітних, з низ 177 внутрішньо переміщених осіб; видано 7 ваучерів для проходження громадянами навчання завдяки даному документу за спеціальністю «Медсестринство» та 2 ваучери для навчання за професією «Кухар».

Ухвалено 119 рішень про надання роботодавцям компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування безробітних осіб на нові робочі місця.

Служба зайнятості продовжує реалізовувати програму підтримки роботодавців, які забезпечують роботою внутрішньо переміщених осіб. Наразі 438 роботодавців скористалися програмою, вони працевлаштували 1308 переселенців.

Усі пропозиції роботи – на сайті служби зайнятості: https://www.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy та у телеграм-каналі «Робота зараз»: https://t.me/worknowdcz