До кінця року на державну цифрову платформу для навчання школярів додадуть 1000 уроків

До кінця року на державну цифрову платформу для навчання школярів додадуть 1000 уроків

До кінця 2022 року на платформу Всеукраїнської школи онлайн (державної цифрової платформи для дистанційного та змішаного навчання школярів 5-11 класів) будуть додані уроки, тести та матеріали для самопідготовки з 18 дисциплін для учнів 5-11 класів. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки України.

Таким чином разом з усіма уроками, що вже є на платформі, ВШО покриватиме навчальні програми повністю, щоб школярі в Україні та за кордоном могли безперервно навчатись онлайн. Нині на платформі вже розміщено понад 2500 уроків і до кінця року буде додано ще 1000.

Крім того, матеріали для 5-6 класів будуть оновлені відповідно до стандартів реформи НУШ у базовій середній освіті, яка від початку навчального року впроваджується в 5-х класах.

У відомстві зазначили, що навчання на платформі просте і зручне, цікаве і сучасне, а також повністю безплатне для всіх дітей. Кожен урок відповідає інтересам та сприйняттю сучасного школяра. Так, для викладення та пояснення навчального матеріалу використовуються 3D-моделі, 3D-екскурсії та інтерактивні експозиції музеями світу, елементи гейміфікації та сучасних комп’ютерних ігор (як War Craft) і навіть влучні й такі улюблені серед школярів (і не тільки) меми.

Долучитися до навчання на платформі можна за посиланням —  lms.e-school.net.ua.