Комедію про інтимні проблеми показав «Чорний квадрат» в театрі Кам’янського

Комедію про інтимні проблеми показав «Чорний квадрат» в театрі Кам’янського

Автор: Валентин Фіголь.

Комедію про знайомі багатьом дорослим людям інтимні проблеми «Ліворуч від розлуки, на північ від тебе» представив київський театр «Чорний квадрат» на Новій сцені муздрамтеатру Кам’янського.

Зала Нової сцени театру Кам’янського часом аж двигтіла від реготу публіки. Адже комедія «Ліворуч від розлуки, на північ від тебе» розповідала про знайомі багатьом подружжям проблеми. Зокрема про те, як небезпечно, коли в подружньому житті не вистачає інтиму. Чоловік вічно заклопотаний, а жінка теж якось так ото… А потім кинулись – а хочеться вже чогось іншого, свіжішого…

Добре, коли є подруга-психотерапевт чи ні – глядачеві вирішувати самому, адже така подруга може й експерименти на людях проводити, вважаючи їх корисними.

Комедія дає варіанти відповідей на запитання «чому колись близькі та рідні люди стають чужими». Це не універсальні рецепти від взаємного охолодження, а лише шляхи, якими можна йти далі – разом чи поодинці.

Публіка не тільки реготала в численних кумедних епізодах комедії: місцями зал стишено прислухався до негучних реплік, часом хтось із глядачів вибухав гучним коментарем. Певно, артисти часто «влучали в ціль», і глядачі бачили на сцені самих себе. Хтось, можливо, саме отримував відповіді на власні непрості життєві питання. Адже гумор дозволяє сміливо глянути в очі своїм страхам, бо смішне – не страшне.

Щиро аплодували глядачі столичним акторам, які справді розвеселили публіку. Вельми тепло кам’янчани та гості міста зустрічали гру виконавиці головної ролі Ірини Гатун. Її образ пересічної жінки, яка прокидається до осмисленого життя, може бути прикладом для незадоволених своїми буднями.

«Чорний квадрат» – це театр імпровізації, зі своїм особливим підходом роботи з глядачем. Наприклад, на початку вистави актори пропонують глядачам сказати кілька будь-яких фраз, про що завгодно. І потім ці фрази майстерно вплітають в текст п’єси. Публіка схвально реагувала на «свої» репліки, віддаючи належне майстерності артистів.